Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szukam dobrych wakacji rodzinnych all inclusive ?

Szukam dobrych wakacji rodzinnych all inclusive ?

A może tutaj ktoś zna rzetelnych organizatorów wakacji rodzinnych all inclusive? Dla nas najważniejsze jest mnóstwo atrakcji.

mikuser

Posty: 5

 
Oczywiście, że korzystniejsza i nie ma się nad czym zastanawiać. Dzieciom zawsze chce się pić i coś słodkiego ;) Osobiście jestem za wycieczkami rodzinnymi all inclusive, ponieważ mam3 dzieci i dobrze wiem, że gdybym miała odwiedzać tamtejsze sklepy, musielibyśmy wracać do domu zdecydowanie wcześniej :D

opiter78

Posty: 8

 
Tylko z pozoru wydaje się, iż takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka propozycja wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie poszukujemy czegoś w Azji.

Zob4567

Posty: 13

 
No dokładnie, bowiem nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, iż niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

dostacTP

Posty: 14

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bo nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy dużo czasu dla siebie.

FOTO-PHOTO

Posty: 29

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Dużo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Świetnie się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

Fanatyk

Posty: 11

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

howardwebb

Posty: 25

 
clubmed.pl to świetny organizator, jeśli chodzi o wakacje rodzinne all inclusive. Mają swoje hotele na każdym kontynencie. Nie ma możliwości, żeby nie znaleźć ich tam, gdzie się chce wyjechać. Super jest to, że dla dzieci oferują nie tylko zabawę, ale też opiekę. Można odpocząć i takie wakacje to się dopiero nazywa wakacjami :D

Czesio

Posty: 18

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna propozycja wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

Black_Riot

Posty: 14