Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Wczasy w Kołobrzegu

Wczasy w Kołobrzegu

Wybieram się na wczasy wakacyjne z rodziną, ale jeszcze nie zaplanowaliśmy żadnego noclegu. Chciałbym zwiedzić w tym roku morze. Może jakieś sugestie?

crisdean

Posty: 16

 
Wielkie miasta nad morzem już straciły pewien urok, głównie w sezonie. Lepiej wybierz się do małego miasteczka z dostępem do plaży. Dobrze cenowo radzą sobie kwatery prywatne lub domki letniskowe. Wcale jakością według mnie od hotelu nie odstają, a możesz nawet zwierzaka zabrać.

Specjalista

Posty: 23

 
Polecam domki letniskowe http://www.kolberg.pl i jeszcze dodatkowo dłuższe rejsy wędkarskie. W tamtym roku złowiłem największego dorsza, chociaż pierwszy raz miałem w dłoniach wędkę :) Śmiechu było sporo, a i drobny upominek dostałem :) Spędziłem w Grzybowie dwa tygodnie z rodzinką i ani chwili nie żałuję. Mam nadzieję przy najbliższej okazji tam wrócić.

djop7ek

Posty: 18

 
W sezonie według mnie nad morze nie opłaca się jechać. Ceny są delikatnie mówiąc zaporowe. Lepiej planować urlop przed lub lekko po sezonie, a do tego wytypować miejscowości w okolicach największych aglomeracji.

Czorny1337

Posty: 25

 
Zanim podejmiesz decyzję oceń faktyczną odległość do plaży od bazy noclegowej. Pomagają w tym mapy Google. Ja dzięki temu narzędziu jeszcze nigdy się nie pomyliłem przy wyborze domku czy hotelu. Wszystko czarno na białym dostaniesz.

Januszek

Posty: 20

 
Trójmiasto się poprawiło dla turystów. Bardzo dużo imprez w sezonie. W Mielnie jest super klimat dedykowany imprezowiczom. W Grzybowie czyste plaże, super jedzenie, umiarkowane ceny. Wypoczynek zależy od lokalnej specyfiki.

Silverr

Posty: 23

 
W ostatnim roku byłem w Kołobrzegu, ale okazało się miasto za drogie na moją kieszeń. Postanowiłem poszukać tańszego noclegu w miejscowościach okolicznych. Polecam na pewno Grzybowo.

Noclegi możesz zarezerwować tam, np. w domku letniskowym http://www.kolberg.pl.

zdsakk87

Posty: 26

 
Nie tylko na nocleg zwracaj uwagę, ale koniecznie sprawdź długoterminową prognozę pogody. W Polsce możesz trafić na tydzień deszczu nad morzem, a to już naprawdę duża wpadka.

Dwa lata temu właśnie tak miałem i gorąco nie polecam rezerwacji w ciemno.

56_2014

Posty: 14

 
Świetne pole kempingowe mają w Grzybowie. W okolicy boiska, miejsce do organizacji grilla, ogniska, super toalety, a cena zaskakująco niska. Według mnie to opcja dla osób pragnących zwiedzić w mobilnej formie całe wybrzeże. Do Kołobrzegu jest zaledwie kilka kilometrów. Polecam zatem stronkę http://www.kolberg.pl.

eloop

Posty: 12

 
Bardzo zadowolony byłem z wakacji w domkach letniskowych (Grzybowo) zamówionych przez stronę http://www.kolberg.pl. Mogłem zabrać ze sobą psa. Warunki porównywalne, przynajmniej do hotelu trzygwiazdkowego wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich dotychczas niezdecydowanych.

shelby

Posty: 26