Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Znacie fajne muzeum w Poznaniu ?

Znacie fajne muzeum w Poznaniu ?

Gdzie szukać dobrze zorganizowanych urodzin dla dzieci w Poznaniu? Zależy mi żeby było oryginalnie:)

GeoFort

Posty: 10

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bowiem teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bowiem tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Kasiaaaa1

Posty: 27

 
Jak chcecie poznać legendy Poznania to tylko w tym muzeum. Tu podane są w niesłychanie oryginalny sposób. Największe wrażenie zrobiła na mnie makieta ratusza, całość jest niesłychanie dobrze zaaranżowana, szkoda, iż nie ma więcej takich miejsc, bowiem chętnie się takie muzea odwiedza. Dla dzieci bombowa sprawa.

Lalka

Posty: 16

 
W naszym wypadku urodziny się udały, w Poznaniu nie ma takich miejsc jak to muzeum, które potrafi połączyć świetną rozrywkę dla dzieci z dużą porcją wiedzy podanej w tak oryginalny sposób.

bobusek

Posty: 8

 
Najlepsze muzeum w życiu w jakim byłam, jest w Poznaniu http://blubry6d.pl. Trójwymiar na ścianach, moc wrażeń, w sam raz na wypad z dzieckiem. Polecam się tam udać.

janek1234

Posty: 16

 
Wrażeń aż za dużo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bo dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

FOTO-PHOTO

Posty: 29

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Niezwykle nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

Django

Posty: 27

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest nienormalne miejsce, a technologie które tu zastosowano robią olbrzymie wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, pragniesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Lecz nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt wiele wrażeń.

Zas

Posty: 17

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na swoje oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

tasdefleja

Posty: 15

 
To musi być rzeczywiście niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i wiecznie ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Babeczka

Posty: 18