Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

Miki789

Posty: 3

 
Jak dla mnie najważniejsza jest ławeczka do wyciskania na leżąco, stojaki, sztanga, obciążenia i więcej mi do szczęścia nie potrzeba jeśli chodzi o sprzęt :)

Szozi

Posty: 18

 
Ja to robię regularnie tylko brzuszki i pompki nic poza tym. Sprzętu nie potrzeba mi żadnego a brzuch wygląda nawet nieźle, może nie jest super wyrzeżbiony ale mały kaloryfer widać .

pawel253

Posty: 4

 
Ostatnio sobie kompletuję siłownie w garażu i już trochę sprzętu udało się skombinować. Akurat sztangę i ławeczkę do dostałem w spadku po bracie, ale drążek i worek bokserski kupowałem internetowo przez stronę k-sport.com.pl. Dobre ceny wysoka jakość produktów, przykładowo worek jest bushido porządnie uszyty, nie ma szans żeby cokolwiek mi w nim zaczeło pękać.

Radziu

Posty: 5

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

Zob4567

Posty: 13

 
U mnie na siłowni w szkole to pamiętam że sama sztanga potrafiła ważyć 20 kg...największe talerze chyba też miały coś koło 10-20kg także seryjki to ze samym gryfem się trzaskało bez dodatkowego obciążenia ;P

pawel253

Posty: 11