Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Czy wyposażenie małej, domowej siłowni to wymagająca, droga sprawa? Jak myślicie?

Niciuśś98

Posty: 5

 
Fajnie mi się trenuje na regulowanych poręczach do pompek. Większa stabilizacja, a i sylwetka się od razu prostuje. Nie trzeba przesadnie pilnować techniki.

Anno Domini

Posty: 8

 
Technika wykonywania powtórzeń jest kluczowa, a nie ciężary. Mój trener personalny ciągle to powtarzał i miał rację, bo całkowicie się rozwinąłem na tej zasadzie.

Modniś

Posty: 3

 
Nie zapominaj o https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/131,mata-treningowa---do-cwiczen-i-pod-sprzet---puzzle. Według mnie maty treningowe to absolutna podstawa, nawet jak trenujesz w warunkach czysto domowych. Niczego nie zniszczysz to raz, a dwa od razu domowa siłownia nabiera profesjonalnego charakteru. Polecam te maty, bo dobre łączenia mają i wygodnie się ćwiczy na podłodze bez dodatkowych podkładów. Totalnie antypoślizgowa.

Wariat

Posty: 8

 
Uważam, że trening we własnym rytmie biologicznym to duża zaleta, a to da się zrobić tylko w warunkach amatorskich, domowych. Masz ochotę na ćwiczenia i w tym momencie właśnie zaczynasz. Coraz więcej osób pisze o tym, jako o optymalnym podejściu dla organizmu.

Damiano

Posty: 19

 
Domowe ćwiczenia wymagają wygłuszenia, bo u mnie sąsiedzi się ciągle skarżyli na stukanie. Mata jakaś, czy ustalenie konkretnych warunków z sąsiadami bywa niestety koniecznością.

brzucholl

Posty: 14

 
Idź do człowieka, który ma już siłownię i niech ci rozpisze, co i jak. Nawet za kasę. Można się dogadać.

Katolik

Posty: 10

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

Andzia

Posty: 12