Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Jakie marki sprzętu sportowego możecie z czystym sumieniem polecić do domowej, bardziej amatorskiej siłowni? Nie potrzebuję wielkiego zaplecza, ale czegoś po prostu trwałego, bo szczerze to nie chce mi się ciągle powtarzać podobnych zakupów.

Grzybeczek

Posty: 3

 
Wiesz, jak budujesz konkret sylwetkę to musisz ćwiczyć codziennie. Trening i dieta oczywiście. Więc zaplanowanie treningu w domowych warunkach to niezbędnik zawodowca, krótko mówiąc.

Laleczka

Posty: 7

 
Mieszkam w dwupokojowym lokalu, więc sobie jeden pokój zmieniłem na mini salkę treningową. Mam tarczę, worek, kilka uchwytów i to się sprawdza. Wszystko brałem od k-sport.com.pl i uważam, że lepszych alternatyw, szczególnie od polskich producentów nie ma. Tarcza treningowa dosłownie idealna pod względem twardości. Nie ma ryzyka kontuzji, na co trzeba też zwrócić uwagę.

Black_Riot

Posty: 4

 
Domowa siłownia pozwala ci utrzymać reżim treningowy, nawet jak nie bardzo masz formę na wyjście. W sezonie jesienno-zimowym idealna sprawa. Nienawidzę czekać na sprzęt w sezonie zimowym.

humer56

Posty: 3

 
Nie polecam montować drążka na drzwiach, bo wypadnie na 100%, a to grozi kontuzją kręgosłupa i to trwałą. Drążek stacjonarny to znacznie lepsze rozwiązanie, a znajdziesz bez problemu za około 200-300 złotych.

AGDDDy1

Posty: 13

 
Ze względów czasowych musiałem przejść na trening domowy. Uczy systematyczności, chociaż sam nie wiem, czy domowa siłownia jest lepsza od klasycznej.

Krzyś23

Posty: 6

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

bertys

Posty: 5