Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Skup laptopów, kto ?

Skup laptopów, kto ?

Kumpel polecił mi podobno dobry serwis komputerowy, ale chciałbym gdzie indziej jeszcze podpytać. Macie kogoś zaufanego?

misuuuop

Posty: 7

 
Dobrze wiem, co znaczy popsuty sprzęt :( Szukanie na szybko dobrego serwisu komputerowego z reguły nie popłaca, bo człowiek jest zdesperowany, a czas goni :) Może trochę przesadzam, ale rzeczywiście w moim wypadku tak było i mocno się przejechałem na nierzetelnej usłudze. Więc w zanadrzu zawsze lepiej kogoś tam spoko znać.

MAx_elo

Posty: 18

 
Sprzęt padł mi nagle, a pracę trzeba było skończyć. Trafiłem do taniego serwisu laptopów. Na jakość wykonanej usługi nie narzekam. Tak więc po prostu trzeba trafić na dobre miejsce i tyle.

doprzodu67

Posty: 16

 
Nigdy nie spotkałem się z wyśmienitym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, iż więcej wiedziałem od nich ale nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, iż musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest fachowo, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

TomekK

Posty: 7

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeśli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

Biudzibudzio

Posty: 23

 
Fajnie, dzięki za polecenie. Skontaktowałem się z nimi, już na dzień dobry dokonali wyceny i widać, że to tani serwis laptopów. Jestem zadowolony, bowiem sprzęt będę miał jeszcze w tym tygodniu w domu :)

KamiKAzeDBC

Posty: 17

 
Zaskoczył mnie fakt, że w skupach laptopów dają spore kwoty za stosunkowo nowy sprzęt. Dzięki temu udało mi się dołożyć pieniądze i kupić coś lepszego niż motać się z naprawą. Wiadomo, że za konkretną używkę nie dostaniesz wiele, ale zawsze to coś niż ma ci leżeć w półce. Takiego zdania jestem :)

Marioleczka

Posty: 9

 
Z tanim serwisem laptopów też miałem przeboje. Ale dobrze, że skończyło się ok :) Miałem nóż na gardle, więc działałem po omacku, nie badając rynku i tak można skończyć najgorzej jak tylko się da.

Facio

Posty: 12

 
Do mnie przyszedł gość z dobrego serwisu komputerowego i sam się motał :) Gadał o wszystkim i o niczym, że mu nie płacą itp. itd. Mam kulturę więc się powstrzymałem od komentarza, ale zwracam uwagę, żeby mieć oczy i uszy otwarte :) na takich.

Złoty

Posty: 14

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Oczywiście wcale nie do końca jestem uprzedzony, ale jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś problem niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, że serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

Ciapek

Posty: 13