Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kalkulator biegowy, znacie ?

kalkulator biegowy, znacie ?

Chciałbym sięgnąć z kalkulatora biegowego, niemniej jednak nie za niesłychanie wiem gdzie taki odszukać. Chce wpisać sobie dowolną liczba kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

Marys56

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

matek562

Posty: 7

 
Dla mnie bieganie jest bardzo znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby znaczące jest, aby zadbać o nie.

Gabat

Posty: 8

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Buła

Posty: 11

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

szef82

Posty: 14

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Dyduszek22

Posty: 6

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj ważne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami należałoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Worms

Posty: 11

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W olbrzymich miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

srekal34

Posty: 16

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, natomiast przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

alus

Posty: 4

 
Takie kalkulatory można znaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to sporo czasu, dlatego należałoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak sporo pracy nas czeka nad sobą.

wisła1905

Posty: 7