Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

salon urody kraków, gdzie ?

salon urody kraków, gdzie ?

Jaki salon urody w Krakowie polecacie. Powstało tak wiele, że trudno się zdecydować. Chodzi mi o jakiś z w miarę przystępnym cennikiem.

Julian

Posty: 6

 
Polecam Muneca https://www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu systematycznie. Można powiedzieć, iż jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają dzisiejsze zabiegi i super kosmetologów.

namok

Posty: 10

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Gumis

Posty: 19

 
W Muneca mają dość bogatą ofertę naprawdę świetnych zabiegów upiększających. Nie wiedziałam, co dokładnie jest potrzebne mojej skórze, która rzeczywiście była w opłakanym stanie, ale pomogli :D To dobry gabinet, gdzie naprawdę zapewniają pomoc. Nie ma tak, że mówisz, co chcesz i robią. Przeprowadzają wywiad i dopiero po nim podejmują właściwe rozwiązanie.

Miki

Posty: 8

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

quios

Posty: 10

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

enzoteq

Posty: 15

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, jakie szpecą moją twarz i jest ich na nieszczęście z roku na rok na coraz wiecej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

pawel253

Posty: 11

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak wykonać sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz sporo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odszukać ofertę naprawdę tanio.

1eustachy4

Posty: 18

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego fachowego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Mnóstwo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

Ralphy

Posty: 24