Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Pilnie potrzebuje pomocy

Pilnie potrzebuje pomocy

Witajcie, robiąc porządek na strychu znalazłem kilka starych ale niesłychanie wartościowych dla mnie i mojej rodziny kaset vhs. Niestety ani ja ani nikt z moich znajomych nie posiada odtwarzacza vhs. Czy istnieje opcja aby to jakoś odtworzyć na komputerze lub przegrać na płytę cd lub dvd?

Rafałek34

Posty: 21

 
Witajcie, nie ma obaw znam porządne rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był usatysfakcjonowany. Na dzień babci, dziadka, rocznicę ślubu itp. Można przygotować świetny prezent.

Tomcio

Posty: 24

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, ponieważ chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich osób natomiast żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

Budowlaniec

Posty: 22

 
Na kilku forach internetowych zalazłem wiele pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Kasiaaaa1

Posty: 29

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Goral6

Posty: 30

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien lecz więcej konkretnych informacji odnajdziesz na stronie.

DevilScream

Posty: 19

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca świetna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Mord

Posty: 22

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

Robuś

Posty: 23

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Propozycja strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Pożądane byłoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

sztandar

Posty: 18