Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Sadzonka borówka amerykańska

Sadzonka borówka amerykańska

Szukam sprawdzonej hurtowni sadzonek. Koniecznie internetowej, ale pewnej, z której oferty już korzystaliście. Dziękuję.

merylk67

Posty: 10

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w przypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, ale sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, bo będę na urlopie wychowawczym, więc szukam możliwości nawet zarobkowych z uprawy :)

dobrusia

Posty: 10

 
W wielu miejscach szukałam opinii o sadzonkach jagody kamczackiej. I wiem, że koniecznie trzeba odszukać dobre źródło :) Trudno o dobrą jakość gdzieś w markecie itp. miejscach. Akurat z polecanego poprzez was gospodarstwa korzystałam, kupowałam tam krzaczki ozdobne, pierwsza klasa, zatem całą ich ofertę też polecam.

1AdamoSk

Posty: 25

 
W tym roku też rzucam się na głęboką wodę, sadzonki borówki amerykańskiej już kupione, będziemy działać. Trzymajcie kciuki.

Klarka45

Posty: 14

 
W sklepach bywa naprawdę różnie, a już na pewno w marketach. Trafiłam na kiepskiej jakości sadzonki borówki amerykańskiej, więc w tym roku będą nici z owoców. Planuję też właśnie znaleźć jakieś zaufane miejsce, gdzie będę mogła kupić naprawdę dobrego gatunki sadzonki. Wolę już więcej zapłacić i mieć pewność, że są zdrowe.

polmar

Posty: 21

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

Babeczka

Posty: 18

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, bo kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się bardzo dobrze :-) dlatego warto mieć ich ofertę na uwadze.

Darjusa

Posty: 15

 
Kontaktowałem się z nimi. Niesłychanie rzetelnie poradzili mi odnośnie moich planów w ogrodzie więc polecam, hurtownia sadzonek z poradą – jak odszukał na sam początek działania.

XXelo79

Posty: 22

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Kitas

Posty: 6